بهترین و کامل ترین آموزش بوت استرپ فارسی به همراه آخرین نسخه بوت استرپ کاملا راست چین شده : 

بوت استرپ چیست ؟

بوت استرپ یا Bootstrap یکی از فریمورک های محبوب متن باز Open Source می باشد که توسط توئیـــتر منتشر شده است.
بوت استرپ کتابخانه ایی از کدهای برنامه نویسی شده می باشد ، که با استفاده از ابزارها و توابع پیش فرض آن میتوان قالب و ظاهر وب سایت را به سرعت بیشتری طراحی و کدنویسی نمود.

آخرین ورژن بوت استرپ یعنی نسخه ۳٫۲٫۰ نیز به صورت کامل و صحیح راست چین شده و در بسته دانلودی ، قرار گرفته است .

نسخه راست چین ۳٫۲٫۰ کاملا به صورت صحیح راست چین شده و به جرات می توان گفت که بهترین نسخه فارسی و RTL شده بوت استرپ فارسی می باشد .

فریمورک بوت استرپ متشکل از چندین فایل (به همراه نسخه های فشرده یا min) استایل CSS و JavaScript می باشد ، که همین امر منجر به عدم نیاز به کدنویسی سی اس اس و یا کتابخانه جاوا اسکریپت (یا جی کوئری) میشود و برای این کار از کلاس ها و توابع آماده بوت استرپ استفاده میگردد.

آموزش بوت استراپ

آموزش کامل بوت استرپ فارسی

به تعریف بهتر فریمورک بوت استرپ Bootstrap مجموعه ای از ابزارهای رایگان برای ایجاد صفحات وب سایت و یا حتی وب اپلیکیشن (نرم افزار های تحت وب) می باشد ، که برای تولید سریع و دقیق (سازگار با مرورگرهای مختلف -> ریسپانسیو یا واکنش گرا) دکمه ها ، جداول ، فرم ها و تمامی المان های مورد نیاز طراحی وب سایت بکار میرود.
و به عنوان نکته آخر اینکه برنامه نویسان و مدیران وب سایت حتما با مشکل سازگاری وب سایت با مروگرهای مختلف (Cross Browser) و همچنین واکنش گرا بودن قالب وب سایت (طراحی وب سایت واکنش گرا) برای نمایش بهینه در دستگاه های مختلفی مانند موبایل و تبلت آشنا هستند که این مشکلات در بوت استرپ به آسانی چند کلیک و چند قطعه کد قابل حل و بهینه سازی می باشد بوت استرپ برای این مشکلات قابلیت طراحی واکنش گرا یا Responsive را معرفی نموده است که این پیاده سازی قالب ریسپانسیو در بوت استرپ با استفاده از سیستم GRID انجام میشود .

سیستم GIRD فریمورک بوت استرپ به صورت از پیش تعریف شده با ۱۲ ستون و عرض ۹۴۰ پیکسل طرح ریزی شده است و قابل تغییر و توسعه می باشد.

کاملترین آموزش بوت استرپ فارسی

طراحی قالب های ریسپانسیو با بوت استرپ فارسی

به عبارت دیگر ، بوت استرپ قوی ترین ، آسان ترین ، پرطرفدارترین و در حال توسعه ترین فریم ورک طراحی وب سایت می باشد که دارای امکانات و کدهای آماده بسیار زیادی می باشد که کار کدنویسی سایت را بسیار راحت تر کرده و در زمان و هزینه طراحان وب صرفه جویی قابل ملاحظه ای به عمل می آورد .

بوت استرپ بهترین فریم ورک برای طراحی سایت های ریسپانسیو و قابل مشاهده در موبایل ها و تبلت ها و به طور کلی صفحات نمایش گوناگون با اندازه های مختلف می باشد .

این آموزش بر اساس بوت استرپ استاندارد فارسی بوده و ورژن ۲٫۳٫۲ را آموزش می دهد .

آخرین ورژن بوت استرپ یعنی نسخه ۳٫۲٫۰ نیز به صورت کامل و صحیح راست چین شده و در بسته دانلودی ، قرار گرفته است .

نسخه راست چین ۳٫۲٫۰ کاملا به صورت صحیح راست چین شده و به جرات می توان گفت که بهترین نسخه فارسی و RTL شده بوت استرپ فارسی می باشد .

قیمت
1500 تومان