راه اندازی فروشگاه محصولات دیجیتال و قابل های قابل دانلود به ازای پرداخت آنلاین

فروشگاه اینترنتی فایل چیست ؟

فروشگاه اینترنتی فایل و محصولات مجازی یا در حقیقت فروشگاه محصولات دانلودی ( دانلود به ازای پرداخت ) وب سایتی است که شما بعنوان فروشنده محصولات قابل دانلود ، هر سند یا فایلی را که قابلیت فروش ، دانلود و درآمدزایی داشته باشد را توسط سیستمی که ما در اختیار شما قرار می دهیم ، در فضای اینترنتی و وب سایت خود آپلود نموده و لینک آن را پس از درج قیمت دلخواه و سایر ملاحظات امنیتی لازم جهت جلوگیری از دسترسی مستقیم و غیرمجاز به فایل ها جهت فروش در نوشته و صفحه توضیحات محصول قرار می دهید .

مشتریان شما ، پس از کلیک بر روی لینک یا دکمه خرید ، وارد پروسه ساده خرید شده و پس از واریز آنلاین وجه توسط درگاه های بانکی تعریف شده ، مجددا به سایت و فروشگاه شما ارجاع داده می شوند و لینک دانلود برای آنها به نمایش در می آید . نسخه ای از فاکتور خرید به همراه لینک دانلود ، به ایمیل خریداران ارسال می گردد .

 

چرا سیستم فروشگاهی ایرانی فایل ؟

دلایل زیادی برای انتخاب سیستم فروشگاه فایل ایرانی فایل وجود دارد . مهمترین دلیل را می توان سیستم مدیریت محتوای بسیار قدرتمند فروشگاه فایل و محصولات دانلودی ایرانی فایل دانست که بر روی بستر قدرتمندترین سیستم مدیریت محتوای جهان یعنی وردپرس استقرار یافته است . در کنار این موضوع ، امکانات بسیار زیاد و متنوع ، هزاران افزونه کاربردی ، تجربه کافی تیم ایرانی فایل ، پشتیبانی مثال زدنی ، رضایت بسیار بالای مشتریان و هزار و یک دلیل دیگر ، ما را به یک برند متفاوت در ارائه برترین سیستم فروشگاهی فایل در ایران تبدیل نموده است .

امروزه ایرانی فایل ، یک برند مطرح و مهم در دنیای فروشگاه ساز های فایل و محصولات مجازی به شمار می رود .  ما زیرمجموعه شبکه تجارت الکترونیک ایران و با دارا بودن بیش از ۱۰ سال تجربه موفق طراحی و ایجاد فروشگاه های اینترنتی و دارای نماد دوستاره اعتبار و اطمینان وب سایت های اینترنتی ، گزینه مناسب و اطمینان بخشی برای اجرای پروژه های کسب و کار تحت وب شما هستیم !

با احترام : کاظم خورشیدی ( مدیر وب سایت )