"

کسب درآمد دلاری به صورت روزانه و بدون نیاز به کارکردن با کامپیوتر!

دوستان بزرگوار ، امروز میخواهیم روشی را برای شما معرفی کنیم که بدون اینکه درگیر کار با کامپیوتر و اتلاف وقت و زمان گرانبهای خودتون بشید ، تنها با روشن بودن کامپیوتر در محل کار ، منزل ، شرکت و اداره و … به صورت اتوماتیک درآمد کسب کنید و در مدت زمان اندکی بسته به میزان فعالیتتون ( روشن بودن رایانه و کسب و عضوگیری زیرمجموعه ) درآمد دلاری به صورت بیت کوین BitCoin کسب کنید .

در این روش هیچ نیازی به کلیک کردن بر روی تبلیغات و بازکردن سایت های مختلف و .. نیست . فقط با روشن بودن کامپیوترتون میتونین درآمد کسب کنید .

روش کار به این صورت هست که شما تنها نیاز به دانلود یک نرم افزار مرورگر  دارید که کاملا امن و بر پایه گوگل کروم هست و تنها کافیه فعالیت های روزمره تون را بجای کروم در آن مرورگر انجام بدید .

جالب اینکه ، محیط این مرورگر کاملا شبیه کروم هست و حتی با کروم سینک میشه و بوکمارک ها و سایر وب سایت های تگ شده شما در این مرورگر قابل دسترسی هست . در واقع این مرورگر یک نرم افزار برای ماینینگ بیت کوین BitCoin Mining یا معدن کاوی بیت کوین است .

این مرورگر از CPU رایانه شما به صورت بسیار ناچیز و غیر محسوسی برای عملیات معدنکاوی در فضای ابری شکه اینترنت استفاده کرده و درصدی از بیت کوین استخراج شده را بعنوان کارمزد به شما پرداخت می کنه . حتی شما هیچگونه کاهش سرعت و اتمام حجم اینترنت را نخواهید داشت .

حتی اگر کاری هم با کامپیوتر ندارید ، می توانید این مرورگر را اجرا نموده ، مینیمایز کرده و اجازه دهید فقط این مرور گرد در حال اجرا و باز باشد .

با توجه به ارزش بیت کوین و نرخ بالای برابری اون با دلار امریکا ، در یک ماه می توانید حتی 1 بیت کوین هم به دست بیارید که به قیمت امروز که این مطلب را می نویسم ، 6452 دلار است! حالا شما این مبلغ را در قیمت ریالی دلار ضرب کنید!!!!

در پنل و داشبورد کاربری شما در این مرورگر ، میزان درآمد روزانه ، میزان عضوهای افزوده شده توسط لینک ارجاعی شما و میزان درامد کسب شده توسط آنها درج می شود .

شما می توانید درآمد اخذ شده را پس از رسیدن به مبلغ 0.00001 بیت کوین به حساب کیف پول بیت کوین خود منتقل کنید و بعدش هم که خودتون میدونین چجوری نقدش کنید!

درآمد ارزی و دلاری به صورت بیت کوین می تواند برای همه یک منبع درآمد بسیار خوب و مطمئن باشد که بدون زحمت و تنها با روشن بودن کامپیوتر و اتصال به اینترنت بدون توجه به میزان سرعت اتصال گره گشای بسیار خوبی از مشکلات مالی شما عزیزان باشد .

 

0