راخ اندازی فروشگاه دانلود به ازای پرداخت

فروشگاه فایل

بنابه درخواست بسیاری از دوستان مبنی بر قرار دادن اسکریپت فروشگاه ایرانی فایل برای کسانی که خودشان مایل به دانلود ، تنظیم و راه اندازی فروشگاه خود هستند ، اسکریپت این فروشگاه را آماده و به همراه کلیه پلاگین های مورد نیاز + ۵ قالب فروشگاهی آماده و بدون مشکل تقدیم می کنیم .

توجه فرمائید : این سیستم مبتنی بر سیستم مدیریت محتوای بسیار قدرتمند وردپرس می باشد .

راه اندازی سیستم فروش آنلاین فایل و محصولات دیجیتال قابل دانلود :

در اینگونه فروشگاه های آنلاین ، کالا بصورت مجازی و غیرفیزیکی بوده و مشتری پس از پرداخت آنلاین وجه ، کالای مجازی را که معمولا به صورت یک فایل فشرده شده می باشد ، دریافت می کند . این دریافت از طریق ارسال لینک دانلود به ایمیل ، مشاهده لینک دانلود و یا هردو روش می باشد .
فرآیند فروش فایل بدین صورت میباشد که با سفارش محصول توسط مشتری در سایت، مشتری به درگاه آنلاین بانکی منتقل میشود و پس از پرداخت وجه مورد نظر لینک دانلود فایل در اختیار مشتری قرار میگیرد .
لینکی که بعنوان لینک دانلود در اختیار مشتری قرار میگیرد ، یک لینک دینامیک و پویا است که به ازای هر خرید متفاوت میباشد همچنین این لینک دارای تاریخ انقضا (بطور مثال فقط ۲۴ ساعت) و نیز تعداد دفعات دانلود (بطور مثال فقط ۱۰ بار) میباشد، تا به هر نحوی از فایلهای شما محافظت شود. این تنظیمات بر حسب دلخواه مدیر قابل تغییر می باشد .

این فروشگاه ساز به همراه کلیه پلاگین های مورد نیاز  تست شده و بدون مشکل ارائه می شود .

امکانات فروشگاه فایل و محصولات دیجیتال :

سیستم فروشگاهی شبکه تجارت الکترونیک ایران داری امکانات زیاد و تنظیمات مختلفی میباشد .

– تعیین مدت زمان و مهلت برای انجام دانلود

– تعیین تعداد دفعات دانلود مجاز

– امکان افزودن تعداد دلخواه فایل برای دانلود

– امکان اتصال به درگاه های متعدد بانکی نظیر بانک ملت ، ملی ، سامان ، پاسارگاد و ….

– امکان استفاده از درگاه های پی لاین ، زرین پال و پارس پال

– خلاصه گزارش فروش ها سابقه تراکنش ها گزارشات فروش استخراج اطلاعات فروش

– امکان آمارگیری از درآمد و فروش هر فایل

– تعیین واحد پولی به ریال

– سبد خرید برای هر کاربر

– و بسیاری امکانات دیگر …

نمایش فروش روزانه-هفتگی-ماهانه :

در سیستم فروشگاهی شبکه تجارت الکترونیک ایران شما میتوانید گزارش فروش های روزانه-هفتگی-ماهانه و درآمد کسب شده را بصورت نمودار مشاهده نمایید و آن را استخراج نمایید.

نمایش خلاصه فروش :

یکی از امکانات سیستم فروشگاهی شبکه تجارت الکترونیک ایران نمایش خلاصه فروش ها و درآمدهای روزانه و هفتگی بهمراه مشخصات خریدار-ایمیل خریدار-تاریخ و ساعت خرید و نام محصول خریداری شده میباشد.

 مراحل سفارش فروشگاه و سیستم فروش آنلاین فایل شبکه تجارت الکترونیک ایران به چه صورت میباشد؟ جهت سفارش فروشگاه و سیستم فروش آنلاین فایل در مرحله اول باید هاست و دامنه برای سایت فروشگاهی خود تهیه نمایید و سپس درگاه پرداخت آنلاین تهیه نمایید و پس از آن ما در کمتر از چند ساعت فروشگاه و سیستم فروش آنلاین فایل را برای شما راه اندازی می نماییم.

هاست و دامین از کجا تهیه نمایم و مقدار فضای هاست چه میزان باشد؟ – شرکت های بسیاری در زمینه ارائه هاست و دامین فعالیت می نمایند که می توانید از آنها هاست مورد نیاز خود را خریداری نمائید . در صورت تمایل ، شبکه تجارت الکترونیک ایران هاست مورد نیاز شما را با کیفیت عالی و سرعت مثال زدنی با استفاده از سرور های داخل ایران و قیمت مناسب ارائه می دهد . مقدار فضای هاست نیز با توجه به اینکه فایل ها در هاست آپلود میشود بستگی به تعداد و حجم فایل های آپلود شده شما دارد و معمولا یک گیگابایت تا دو گیگابایت فضا برای هاست کفایت میکند.

چگونه درگاه پرداخت آنلاین تهیه نمایم؟
– یکی از امکانات بالقوه فروشگاه و سیستم فروش آنلاین فایل شبکه تجارت الکترونیک ایران امکان پرداخت آنلاین با کلیه کارتهای بانک میباشد که در این زمینه ماژول چندین درگاه تهیه شده است که عبارتند از:
– درگاه بانک ملت
– درگاه های پی لاین ، پارس پال و درگاه زرین پال
فقط شما کافیست در سایت های بالا درخواست درگاه پرداخت آنلاین نمایید.

قالب های ارائه شده در داخل این نسخه : داشتن قالب های زیبا و کاربر پسند از نقاط قوت و مزیت های استثنایی این سیستم می باشد .

نمونه قالب :

قالب اصلی ایرانی فایل

شما حتی می توانید با خرید این اسکریپت هم از پشتیبانی ما برخوردار شوید .

این فروشگاه ساز به همراه کلیه پلاگین های مورد نیاز تست شده و بدون مشکل ارائه می شود .

بهترین مبلغ ما مشتریانی هستند که قبلا از ما خرید داشته اند !

در صورت تمایل ، ما کلیه عملیات نصب و راه اندازی را برای شما انجام خواهیم داد  .

هزینه نصب ، تنظیمات ، راه اندازی و پشتیبانی یکساله سیستم فروش آنلاین فایل ۷۵۰۰۰ تومان می باشد ،

شماره پشتیبانی : ۰۹۳۵۳۴۱۵۰۰۰

توجه فرمائید : این سیستم مبتنی بر سیستم مدیریت محتوای بسیار قدرتمند وردپرس می باشد .

توجه فرمائید : در صورتی که لینک خرید مشکل داشت از طریق لینک زیر پرداخت آنلاین را انجام داده و رسید را برای ما از قسمت تماس ارسال نمائید تا به صورت دستی فایل برایتان ارسال شود :

برای پرداخت آنلاین کلیک کنید

نمونه سایت های ایجاد شده :

و …

قیمت
75000 تومان